Antény a satelity

Antény a satelity

Sledování TV programů můžete řešit několika způsoby. Nejčastěji se využívá příjem pozemního digitálního vysílání DVB-T/T2, často pak v rodinných domech bývá doplněn o příjem satelitního vysílání DVB-S/S2. Sledovat TV je však v dnešní době možné i na mobilních telefonech či tabletech s internetovým připojením bez jakékoli antény.

Základní rozdělení příjmu TV programů

DVB-T/T2 – jedná se o pozemní digitální vysílání. Tato varianta příjmu je stále nejčastěji používaná v rodinných i bytových domech. Nejsou nutné žádné měsíční poplatky. Pro tento typ příjmu postačí standardní UHF anténa. Zajišťujeme příjem pozemního vysílání v rodinných a bytových domech a poradíme i s přechodem z DVBT na novější formát DVB-T2. Tento typ příjmu je jako jediný zcela zdarma.

DVB-S – digitální satelitní příjem je další variantou pro příjem TV programů. Kvalita přijímaného signálu je u většiny programu ve vyšším rozlišení (HD) i programová nabídka je mnohem vyšší než u pozemního vysílání. Pro příjem je však nutná satelitní parabola, v domě pak satelitní přijímač (u nových TV je součástí) s dekódovací kartou a navíc je nutné hradit měsíční poplatky. Největším poskytovatelem tohoto druhu příjmu je společnost SKYLINK.

Antény, digitální příjem DVB/T2

DVB-C – kabelová televize, nejčastěji používaná v bytových domech, kdy je přiveden do každého bytu koaxiální kabel poskytovatele, který je dále zapojen do speciálního set top boxu. U této varianty je nutná smlouva s poskytovatelem a platba měsíčních poplatků dle programové nabídky.

Internetová TV - tato kategorie patří mezi nejnovější. Pro příjem programů je nutná smlouva s poskytovatelem, například O2, T-mobile nebo lokálním poskytovatelem Internetu nabízejícím tuto službu. Příjem je zajištěn speciálním set top boxem zapojeným do sítě Internet. Není tak nutná žádná TV anténa nebo satelitní parabola. Podmínkou pro příjem jsou ale opět měsíční poplatky a navíc je nutné mít kvalitní příjem Internetu (dostatečnou rychlost). Tento druh sledování TV je přesto čím dál více populární, neboť nabízí širokou škálu programů ve vysokém rozlišení navíc s možností zpětného přehrávání programů a dalšími funkcemi.

Kabelová TV, internetová TV

Zajišťujeme komplexní služby pro jakoukoli uvedenou variantu příjmu, od návrhu systému, změření signálu až po finální realizaci včetně nastavení na požadovaného poskytovatele a v neposlední řadě i instalace TV. Realizujeme zakázky v rozsahu velikosti od rodinných domů po velké bytové domy či komerční objekty (restaurace, herny,..).

Další služby

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS)

Ochrana vašeho majetku před zloději. Zabezpečení oken, vstupních prostor, detekce pohybu a další.

Více informací
Kamerové systémy

Kamerové systémy (CCTV)

Monitorování vnitřních i venkovních prostor, kamery se záznamem a možnost sledovat obraz online.

Více informací
Elektrická požární signalizace

Elektrická požární signalizace (EPS)

Ochranu majetku a zejména lidských životů zajistí včasná požární signalizace.

Více informací
Strukturovaná kabeláž

Strukturovaná kabeláž (SK)

Kabelážní rozvod v rámci jedné budovy nebo i komplexu několika objektů.

Více informací
Elektronická kontrola vstupu

Elektronická kontrola vstupu (EKV)

Přístupové systémy jsou určeny pro všechny objekty, kde je třeba zamezit vstupu neoprávněných osob.

Více informací
Dorozumívací zařízení

Dorozumívací zařízení

Audiotelefony, videotelefony a podobná zařízení zajišťující komunikaci mezi účastníky.

Více informací
Ozvučení

Ozvučení

Domácí ozvučení v podobě domácího kina, plošné ozvučení restaurací, škol, obchodních domů, aquacenter.

Více informací
Společná televizní anténa

Antény a satelity

Sledování TV pomocí digitálního vysílání DVB-T/T2 nebo satelitu. Sledovat můžete i na mobilních telefonech.